Co ma pszczoła do pisania

Pewnie myślicie, że to samo co piernik do wiatraka? I tu się mylicie!

Ul tekstów to nie jest przypadkowa nazwa. Te dwa słowa, które na pierwszy rzut oka nie pasują do siebie, są kwintesencją pracy naszego zespołu. „Tekst” jest to człon oczywisty, jesteśmy przecież copywriterami. Jednak czemu akurat ul?

Krótki opis pszczół miodnych

Pszczoły są niezwykle pożytecznymi owadami. Zapylają rośliny, dzięki czemu mamy co jeść. Żyją w rodzinie składającej się z królowej, pszczół robotnic oraz trutni. Komunikują się ze sobą, by ich praca mogła być efektywniejsza. Cechuje ich wierność kwiatowa, czyli skupianie się na dokładnym zapyleniu wyznaczonego obszaru. Wytwarzają miód, pyłek kwiatowy, mleczko pszczele i propolis, które pomagają wzmacniać ludzką odporność. Są pracowite, zorganizowane i doskonale potrafią ze sobą współpracować.

Teraz już rozumiecie, dlaczego chcemy być jak pszczoły??

Zespół copywriterów Ula tekstów

Może już czas, żebym się przedstawiła, mam na imię Ola i jestem managerem Ula tekstów. Czyli wychodzi na to, że mogę się tytułować królową? Taki żart.

Moją rolą jest podział obowiązków i pilnowanie ich wykonania. Jednak nie wymaga to dużo czasu, gdyż moje pszczółki są równie pracowite, jak pszczoły miodne. W naszym zespole jest jeden przedstawiciel płci męskiej, ale trutniem nazwać go nie można. Wszyscy, w równym stopniu, dokładamy wszelkich starań, by być jak najlepszymi copywriterami.

biuro Ula tekstów

Co nas wyróżnia

Jesteśmy zgranym zespołem. Między nami nie ma rywalizacji, współpracujemy ze sobą przy każdym projekcie. Wymieniamy się doświadczeniami, sprawdzany wzajemnie swoje teksty (każda publikacja musi być idealna) i zastanawiamy się nad trudnymi tematami artykułów. Mamy przecież wspólny cel, nasz Ul ma pomagać w rozwoju biznesów, tak samo, jak pszczoły pomagają ludzkości. Może to zabrzmiało zbyt górnolotnie, ale taka jest prawda. Żadna firma promująca się w Internecie, nie zaistnieje bez odpowiedniego contentu.

Za co lubimy copywriting

Każdy dzień pracy to nowe wyzwania. Mamy klientów z różnych branż, dzięki czemu nieustannie poszerzamy naszą wiedzę i zdobywamy doświadczenie. Codziennie czujemy dreszczyk emocji, czekając na nowe tematy do realizowania. Łatwiej oczywiście pisać o rzeczach, które się zna. Jednak gdyby nie nasza klientka, nie miałabym pojęcia, czym jest spiek kwarcowy.

Artykuły blogowe, teksty pod SEO, opisy produktów, teksty na stronę internetową, media społecznościowe — to jest nasz świat i doskonale się w nim odnajdujemy. Mam nadzieję, że niedługo Ul tekstów będzie znany wszystkim polskim przedsiębiorcom. W końcu Twój biznes i nasze teksty to połączenie idealne.

Aleksandra Rapacz